VÝCHODOČESKÉ DIVADLO PARDUBICE

MŮJ ÚČET

Abonmá na veřejné generální zkoušky s Malou scénou na sezónu 2019 / 2020


První test diváckých reakcí, to je předplatné veřejných generálních zkoušek. Hrajeme je vždy v pátek od 10.00 hodin (kromě představení na Kunětické hoře, které začíná ve 20.30 hodin), zahajujeme v říjnu 2019 a končíme v červnu následujícího roku. Skupina obsahuje 5 titulů v Městském divadle, 1 představení na Kunětické hoře a 2 představení na Malé scéně ve dvoře.


ABONMÁ NA VEŘEJNÉ GENERÁLNÍ ZKOUŠKY S MALOU SCÉNOU VG PÁTEK 10.00 6+2 nelze objednat

Termíny jednotlivých veřejných generálek zveřejňujeme nejpozději 1 měsíc před jejich odehráním v programu divadla na internetových stránkách. Předplatitelům je zasíláme poštou v divadelních zpravodajích nebo mailem.

Předplatné na veřejné generální zkoušky a Malá scéna ve dvoře


Kvůli omezené kapacitě Malé scény jsou zde jednotlivé abonentní cykly rozděleny do několika skupin (např. VG1, VG2 atd.). Zakoupená skupina je uvedená na abonentní vstupence (např. VG + VG1 2019/2020, kde VG označuje představení v Městském divadle a VG1 představení na Malé scéně).


Jako poděkování za věrnost předplatitelům nově nabízíme možnost zaregistrovat se do věrnostního programu FANDA, díky kterému získáte celou řadu slev a výhod.


Cena:


Umístění
Kompletní předplatné VG
V.I.P., I. a II. MÍSTO 1 120 Kč
III. MÍSTO 1 060 Kč