VÝCHODOČESKÉ DIVADLO PARDUBICE

Obnova předplatného online

UPOZORNĚNÍ: V Informacích o předplatném v prodejním systému nejsou uvedeny termíny všech představení dané předplatitelské skupiny. Konkrétní termíny jsou zveřejňovány na www.vcd.cz minimálně měsíc před jejich uvedením.


1. Krok – Přihlášení do systému

Pokud jste již někdy v minulosti nakupovali vstupenky přes prodejní systém Colosseum, přihlaste se do něj v sekci PŘEDPLATNÉ

Pokud jste ještě nenakupovali vstupenky přes prodejní systém Colosseum, klikněte na stránce PŘEDPLATNÉ na ZASLAT NOVÉ HESLO. Vyplňte kontaktní e-mail uvedený při nákupu předplatného (tj. ten, na který vám byla zaslána zpráva o obnovení předplatného) a kontrolní kód, stiskněte ZASLAT HESLO a heslo vám bude obratem zasláno. 

2. Krok – Zobrazení rezervace

Rezervace předplatného na další sezónu se zobrazí po kliknutí na MÉ REZERVACE v seznamu vašich rezervací. Rezervaci zobrazíte stisknutím tlačítka DETAIL. Zarezervovaná místa uvidíte po kliknutí na ZOBRAZIT PODROBNOSTI.

3. Krok – Změna způsobu úhrady a doručení abonentních vstupenek a nastavení slev

Rezervace jsou automaticky nastavené na zaplacení hotově a osobní vyzvednutí v předprodeji VČD. Po kliknutí na ZMĚNA ZPŮSOBU PLATBY v detailu rezervace si zvolíte způsob úhrady a doručení, o který máte zájem. V tomto kroku je také možné nastavit případné slevy. Při vstupu do sálu je třeba předložit k abonentní vstupence doklad, který opravňuje k poskytnutí slevy (např. občanský průkaz u seniorské slevy).

POZOR! Při provádění změn je nutné rezervaci znovu dokončit! Abonentní vstupenky připravené ke změně jsou vráceny do nákupního košíku, v případě nedokončení rezervace jsou tedy uvolněny do prodeje!

4. Krok – Úhrada a vyzvednutí abonentních vstupenek

eAbonentka/bankovním převodem, eAbonentka/kartou online – po uhrazení obdržíte potvrzovací e-mail s odkazem na tisk eAbonentky nebo lze eAbonentku vytisknout přes seznam MÉ REZERVACE
Osobně/ převodem, osobně/kartou online – po uhrazení obdržíte potvrzovací e-mail a abonentní vstupenku si vyzvednete v předprodeji VČD nebo před představením vaší předplatitelské skupiny ve večerní podkladně VČD
Osobně/hotově – abonentní vstupenky vyzvednete a uhradíte (hotově nebo kartou) v předprodeji VČD
Poštou/převodem, poštou/kartou online – po uhrazení vám budou abonentní vstupenky zaslány poštou, k ceně abonentních vstupenek bude připočteno poštovné


VYTIŠTĚNÍ eABONENTKY

Po přihlášení do seznamu MÉ REZERVACE se u objednávky, která má uvedený způsob doručení eAbonentka, zobrazí po uhrazení tlačítko pro tisk eAbonentky. Kliknutím na tlačítko se zobrazí v závislosti na Vašem prohlížeči buď náhled eAbonentky nebo výzva k jejímu uložení. K vytištění eAbonentky je nutný program umožňující tisk dokumentu ve formátu PDF (např. Adobe Acrobat Reader).

UPOZORNĚNÍ: Pořadatel neodpovídá za žádné obtíže způsobené neoprávněným použitím či zkopírováním eAbonentky. eAbonentku je nutné uchovávat proti zneužití na bezpečném místě. Vstup na akci bude umožněn pouze na základě té eAbonentky, která projde kontrolním zařízením jako první. Při opětovném předložení eAbonentky na jedné akci nebo předložení její kopie nebude vstup na akci umožněn bez ohledu na to, kdo eAbonentku předloží.