VÝCHODOČESKÉ DIVADLO PARDUBICE


Pohádkové předplatné na sezónu 2018 / 2019


Východočeské divadlo pamatuje také na své nejmenší diváky, pro které připravuje Pohádkové předplatné, jež každoročně nabízí čtyři nové výpravné pohádky. Hracími dny pro tuto předplatitelskou skupinu jsou pondělí od 17 hodin a neděle od 15 hodin.

Předplatné se prodává na jednu divadelní sezónu. Termíny jednotlivých abonentních představení určuje divadlo a jsou zveřejňovány nejméně 1 měsíc před jejich uvedením.

Prodej byl zahájen v pondělí 21. května 2018. Stávajícím majitelům předplatného místa rezervujeme do pátku 14. září 2018.
POHÁDKOVÉ PŘEDPLATNÉ Pn NEDĚLE 15.00 4 nelze objednat
Pp PONDĚLÍ 17:00 4 nelze objednatNabídka titulů pro sezónu 2018/19:


R. Čechura – J. Šalamoun – M. Sajlerová – Z. Tomeš / MAXIPES FÍK
Neobvyklá dobrodružství psa Fíka, který vyrostl více, než je zvykem, tentokrát v divadelní podobě. Uvidíme, jak byl Fík ve škole, kde se naučil číst, psát a počítat, nebo jak Fík dostal angažmá v cirkusu, řídil auto a vydal se skoro až na kraj světa a pak se zase rád vrátil domů… Režie Z. Tomeš.
Divadlo Krapet, Praha


V. Peška / BUDULÍNEK Z HUDEBKY
Známá pohádka o Budulínkovi, tentokrát umístěná do prostředí lesní hudební školy, kde je ředitelem pan Dědeček a kam chodí zpívat a hrát i lesní zvířátka. Známé reálie pohádky přitom zůstávají zachovány – babička vaří výtečný hrášek, který má ráda liška. Budulínek je neposlucha a lišce otevře i přes zákaz. Liška ho unese do doupěte ke svým liščatům. Jak to dopadne je celkem známá věc – samozřejmě dobře. A už z názvu je patrné, že se bude hodně hrát a zpívat. Režie V. Peška.
Divadlo Radost, Brno


V. Peřina / KOMÁŘI SE ŽENILI ANEB ZE ŽIVOTA OBTÍŽNÉHO HMYZU
Patřičně bláznivá (a přitom pohádkově laděná) komedie o komárovi Zdendovi, který se vydává do světa zachránit unesenou nevěstu. Pomáhají mu při tom hmyzí přátelé z řad krvesajného hmyzu. Inscenátoři tentokráte sáhli po prostředcích divadla masek kombinovaných s filmovými projekcemi. Režie T. Dvořák.
Naivní divadlo Liberec


B. Němcová – D. Bartůňková / PYŠNÁ PRINCEZNA
Pohádkový muzikál. V Půlnočním království žije pyšná princezna Krasomila. Když odmítne ruku krále Miroslava, ten se za ní vydá do jejího království v přestrojení za zahradníka. Vypěstuje zpívající květinu a najde si cestu k srdci pyšné princezny. Režie D. Bartůňková.
Divadelní společnost Julie Jurištové, Praha
Cena předplatného:

500 až 560 Kč, pro školy 500 Kč