VÝCHODOČESKÉ DIVADLO PARDUBICE

MŮJ ÚČET
16. květen 2014

Abonmá 105. divadelní sezóny VČD

Na počátku května jsme zahájili prodej abonentních vstupenek na novou divadelní sezónu 2014/2015. Jedná se o premiérové předplatné P1 a P2, předplatné na veřejné generálky VGjuniorské abonentky J, L, S, Z, K, M, N, R. O předplatné, které majitelům přináší tradiční výhody a slevy, je velký zájem, proto prosíme, abyste si své abonmá obnovili včas. Stávajícím abonentům budou místa rezervována do pátku 13. června, po tomto termínu budou neobnovené abonentky prodávány novým zájemcům! Juniorským abonentům místa držíme do pátku 12. září.

Do divadla zveme i vysokoškolské studenty, pro které znovu otevíráme speciální abonentní skupinu V (vysokoškoláci), která obsahuje tři tituly – mysteriózní thriller Jméno růže, bláznivou komedii A je to v pytli! a legendární muzikál Balada pro banditu. Bonusem k předplatnému je výměnný kupón určený na libovolné představení z repertoáru pardubického divadla hrané na Malé scéně ve dvoře. Navíc jsme pro vysokoškolské abonenty připravili akci Poznejte Malou scénu, v rámci které mohou studenti i po vyčerpání kupónu navštívit jakékoli představení domácího souboru a vybraná dovozová představení na Malé scéně ve dvoře za symbolickou cenu 40 Kč! Stačí se jen v předprodeji prokázat abonentkou.

Vedle sezónních abonentních cyklů nabízíme i stále oblíbenější Kupónové předplatné. Jde o zvláštní formu předplatného, která umožňuje získat vstupenky se zajímavou slevou a zároveň dává divákům volnost při výběru titulu a dne představení dle vlastního zájmu. Koupí tohoto typu abonmá získáte 8 kupónů, které můžete vyměnit za vstupenky na 8 vámi vybraných představení z repertoáru Východočeského divadla (nevztahuje se na premiéry, zadaná představení, představení na venkovních scénách a představení hostujících souborů).

Více informací o výhodnosti jednotlivých typů předplatného i o připravovaných titulech se dozvíte v předprodeji VČD, v katalogu předplatného nebo zde v sekci PŘEDPLATNÉ.
Radek Smetana

Připojte se k naší divadelní rodině, získáte kromě zajímavých kulturních zážitků i řadu dalších výhod!