VÝCHODOČESKÉ DIVADLO PARDUBICE

MŮJ ÚČET
16. březen 2021

Online DVEŘE DOKOŘÁN s Petrem a Tomášem

Tento čtvrtek 18. března uvedeme další díl zábavného diskusního pořadu Dveře dokořán, který nově vysíláme na našem facebookovém profilu. „Diváci už několik měsíců nemohou navštěvovat kulturní stánky, hlavní dveře nejen pardubického divadla zůstávají stále uzavřené, proto jsme se rozhodli pomyslně zvát zájemce k nám na návštěvu takzvaně zadním vchodem,“ říká autorka a moderátorka neformální talk show Jana Uherová, která své herecké kolegy hostí v komorním prostoru Poedia v klubu vždy ve čtvrtek jednou za čtrnáct dnů. Tento čtvrtek do pomyslného „křesla pro hosta“ usednou herci Petr BorovecTomáš Lněnička.

„Jsou to vlčáci a trochu se bojím, že zbourají studio. Zkusím si na ně připravit nějaká překvapení, ale největší překvapení bude, když mě sami neodbourají,“ směje se Jana Uherová.

Během večera bude opět dán prostor i vám sledujícím divákům a vašim dotazům. Živé vysílání startuje ve čtvrtek 18. března v 18 hodin na našem facebookovém profilu, sledovat pořad lze i bez osobního účtu na Facebooku.
Radek Smetana

Petr Borovec a Tomáš Lněnička v Bílé nemoci v roce 2016, foto Jan Faukner