VÝCHODOČESKÉ DIVADLO PARDUBICE

MŮJ ÚČET
2. leden 2020

Předplatné na rok 2020 lze pořídit i v lednu

Naši stávající abonenti, kteří se rozhodli divadlo dále pravidelně navštěvovat, si své předplatné již obnovili. Nyní nastal ten nejpříhodnější čas získat abonmá po předplatitelích, kteří z různých důvodů již nechtějí či nemohou ve svých abonentních cyklech pokračovat. Upozorňujeme, že v současné chvíli můžete v předplatném sehnat i velmi atraktivní místa v přízemí či na prvním balkóně (ačkoli obávat se nemusíte ani druhého balkónu, odkud je díky výborné akustice a nejmodernější zvukové technice slyšet stejně dobře jako z přízemí).

Pokud rádi navštěvujete Východočeské divadlo, ale občas se setkáváte s tím, že některé divácké hity jsou stále vyprodané a zakoupit na ně vstupenky je až nadlidský výkon, neváhejte a pořiďte si ABONMÁ NA ROK 2020, které tento problém jednou pro vždy vyřeší. Navíc budete mít vstupenky s výrazným cenovým zvýhodněním!

Noví předplatitelé od nás jako bonus dostanou drobný dárek a poukázku na volnou vstupenku na dobrodružnou tragikomedii Podivný případ se psem nebo na scénické čtení dle vlastního výběru z cyklu INprojekty na Malé scéně ve dvoře.

Aktuálně nabízíme celou řadu ročních abonentních cyklů – dopolední od 10.00 hodin, seniorské od 18.00 hodin, klasické od 19.00 hodin, speciální výběrové předplatné se čtyřmi žánrově rozličnými hrami, předplatné pro fajnšmekry pro náročnějšího diváka se třemi hostujícími tituly pražských divadel a jednou inscenací z našeho programu či kupónové abonmá s možností volného výběru představení.

Vaší pozornosti by neměl uniknout ani věrnostní program FANDA, v rámci něhož abonenti získávají řadu dodatečných mimořádných výhod.

Podrobnější informace o všech typech předplatného i nastudovaných či chystaných titulech naleznete zde na webu divadla, kde abonmá můžete i on-line zakoupit, nebo samozřejmě v předprodeji vstupenek v obchodní kanceláři za divadlem.
Radek Smetana

Vyberte si i vy své stálé místo v hledišti divadla, foto Michal Klíma