VÝCHODOČESKÉ DIVADLO PARDUBICE

MŮJ ÚČET
29. listopad 2018

Rozhodněte o inscenaci a hercích roku 2018

V prosinci tradičně hrajeme i o půlnoci na Štědrý den a na Silvestra, o obě výjimečná data je mezi diváky každoročně velký zájem a i letos jsou už představení téměř (ne-li zcela) vyprodána. K Silvestru v divadle však nepatří „jenom“ zábavný titul, který naladí na silvestrovské oslavy příchodu nového roku, ale také vyhlášení výsledků divácké ankety o nejoblíbenější inscenaci roku, které po představení v Městském divadle prozrazuje ředitel VČD Petr Dohnal.

Názory publika nás nesmírně zajímají, proto budeme rádi, když se do ankety zapojí co nejvíce diváků. Hlasovací formuláře naleznete ve foyer divadla nebo zde na titulce pod ikonou DIVÁCKÁ ANKETA. Anketní lístky jsou slosovatelné, výherce získá předplatné pro dvě osoby dle vlastního výběru.

Zároveň upozorňujeme na hlasování o divácky nejoblíbenějších hercích roku 2018, jejichž jména budou zveřejněna v pátek 1. března na Divadelním bále v historické budově Městského divadla. Vše je nyní jen ve vašich rukou! Těšíme se!
Radek Smetana

Letos na Silvestra uvedeme komedii Z postele do postele (mimo jiných s Martinou Sikorovou a Janem Musilem), foto Jiří Sejkora