VÝCHODOČESKÉ DIVADLO PARDUBICE

MŮJ ÚČET
13. prosinec 2019

Vyberte inscenaci a herce roku 2019

V prosinci tradičně hrajeme i o půlnoci na Štědrý den a na Silvestra, o obě výjimečná data je mezi diváky každoročně velký zájem a i letos jsou už představení téměř vyprodána. K Silvestru v divadle však nepatří „jenom“ zábavný titul, který naladí na oslavy příchodu nového roku, ale také vyhlášení výsledků divácké ankety o nejoblíbenější inscenaci roku, které po představení v Městském divadle prozrazuje ředitel VČD Petr Dohnal.

Názory publika nás nesmírně zajímají, proto budeme rádi, když se do ankety zapojí co nejvíce diváků. Hlasovací formuláře naleznete ve foyer divadla nebo ZDE (na titulce pod ikonou DIVÁCKÁ ANKETA). Anketní lístky jsou slosovatelné, výherce získá předplatné pro dvě osoby dle vlastního výběru.

Zároveň upozorňujeme na hlasování o divácky nejoblíbenějších hercích roku 2019, jejichž jména budou zveřejněna v pátek 20. března na Divadelním bále v historické budově Městského divadla. Vše je nyní jen ve vašich rukou!
Radek Smetana

Letos na Silvestra uvedeme komedii Společenstvo vlastníků (mimo jiných s Janem Musilem, Josefem Pejchalem, Jindrou Janouškovou, Tomášem Lněničkou, Radkem Žákem a Alexandrem Postlerem), foto Jan Faukner