VÝCHODOČESKÉ DIVADLO PARDUBICE

MŮJ ÚČET

Abonmá na veřejné generální zkoušky bez Malé scény na sezónu 2021 / 2022


Vážení diváci,

za normálních okolností tituly sezónního předplatného odehrajeme v období od září do června následujícího roku. Teď jsou ale okolnosti výjimečné - nejprve musíme dohrát neodehraná představení z abonentních cyklů 2020/2021 a teprve potom zahájíme prodej na sezónu následující. Je také možné, že budeme muset změnit některé avízované tituly.

Máte-li jakékoli dotazy, rádi Vám je zodpovíme na telefonu 466 616 432/402 nebo
na e-mailu predplatne@vcd.cz.

Děkujeme za pochopení.
PŘEDPLATNÉ NA VEŘEJNÉ GENERÁLNÍ ZKOUŠKY BEZ MALÉ SCÉNY VE DVOŘE 2020/2021

První test diváckých reakcí, to je předplatné veřejných generálních zkoušek. Hrajeme je vždy v pátek od 10.00 hodin, zahájit bychom měli v září 2021 a končit na jaře 2022. Skupina bez Malé scény obsahuje 4 tituly v Městském divadle.ABONMÁ NA VEŘEJNÉ GENERÁLNÍ ZKOUŠKY BEZ MALÉ SCÉNY VG PÁTEK 10.00 4 nelze objednat

Termíny jednotlivých veřejných generálek zveřejňujeme nejpozději 1 měsíc před jejich odehráním v programu divadla na internetových stránkách. Předplatitelům je zasíláme poštou v divadelních zpravodajích nebo mailem.

Lze také zakoupit kompletní předplatné, které kromě 4 titulů v Městském divadle obsahuje ještě 2 představení na Malé scéně ve dvoře.

Jako poděkování za věrnost předplatitelům nově nabízíme možnost zaregistrovat se do věrnostního programu FANDA, díky kterému získáte celou řadu slev a výhod.


Cena:


Umístění VG bez Malé scény
V.I.P., I. a II. MÍSTA 640 Kč
III. MÍSTA 600 Kč