VÝCHODOČESKÉ DIVADLO PARDUBICE

MŮJ ÚČET

Abonmá na veřejné generální zkoušky s Malou scénou na sezónu 2023 / 2024


První test diváckých reakcí, to je předplatné veřejných generálních zkoušek. Hrajeme je v průběhu divadelní sezóny, tj. od září do června, vždy v pátek od 10.00 hodin. Skupina obsahuje 5 titulů v Městském divadle, 1 představení na Kunětické hoře a 1 představení na Malé scéně ve dvoře.

Obnova předplatného byla zahájena v pondělí 15. května 2023. Místa stávajícím předplatitelům rezervujeme do pátku 16. června 2023. V pondělí 19. června 2023 budou neobnovená místa nabídnuta novým zájemcům.

Termíny jednotlivých veřejných generálek zveřejňujeme nejpozději 1 měsíc před jejich odehráním v programu divadla na internetových stránkách. Předplatitelům je zasíláme poštou v divadelních zpravodajích nebo e-mailem.ABONMÁ NA VEŘEJNÉ GENERÁLNÍ ZKOUŠKY S MALOU SCÉNOU VG PÁTEK 10.00 6+1 OBJEDNAT


Předplatné na veřejné generální zkoušky a Malá scéna ve dvoře


Kvůli omezené kapacitě Malé scény jsou zde jednotlivé abonentní cykly rozděleny do několika skupin (např. VG1, VG2 atd.). Zakoupená skupina je uvedená na abonentní vstupence (např. VG + VG1 2020/2021, kde VG označuje představení v Městském divadle a VG1 představení na Malé scéně).


Jako poděkování za věrnost předplatitelům nově nabízíme možnost zaregistrovat se do věrnostního programu FANDA, díky kterému získáte celou řadu slev a výhod.


Cena:


Umístění
Kompletní předplatné VG
V.I.P., I. a II. MÍSTO 1 260 Kč
III. MÍSTO 1 140 Kč