VÝCHODOČESKÉ DIVADLO PARDUBICE

MŮJ ÚČET

Abonmá na veřejné generální zkoušky s Malou scénou na sezónu 2022 / 2023


První test diváckých reakcí, to je předplatné veřejných generálních zkoušek. Hrajeme je vždy v pátek od 10.00 hodin, výjimečně začínáme v dubnu 2022 a končit by mělo v červnu 2023. Skupina obsahuje 8 titulů v Městském divadle a 2 představení na Malé scéně ve dvoře.

Termíny jednotlivých veřejných generálek zveřejňujeme nejpozději 1 měsíc před jejich odehráním v programu divadla na internetových stránkách. Předplatitelům je zasíláme poštou v divadelních zpravodajích nebo e-mailem.ABONMÁ NA VEŘEJNÉ GENERÁLNÍ ZKOUŠKY S MALOU SCÉNOU VG PÁTEK 10.00 8+2 nelze objednat


Předplatné na veřejné generální zkoušky a Malá scéna ve dvoře


Kvůli omezené kapacitě Malé scény jsou zde jednotlivé abonentní cykly rozděleny do několika skupin (např. VG1, VG2 atd.). Zakoupená skupina je uvedená na abonentní vstupence (např. VG + VG1 2020/2021, kde VG označuje představení v Městském divadle a VG1 představení na Malé scéně).


Jako poděkování za věrnost předplatitelům nově nabízíme možnost zaregistrovat se do věrnostního programu FANDA, díky kterému získáte celou řadu slev a výhod.


Cena:


Umístění
Kompletní předplatné VG
V.I.P., I. a II. MÍSTO 1 600 Kč
III. MÍSTO 1 520 Kč