VÝCHODOČESKÉ DIVADLO PARDUBICE

MŮJ ÚČET

Kupónové předplatné


Kupónové předplatné je zvláštní formou předplatného, která umožňuje získat vstupenky se zajímavou slevou a zároveň dává divákům volnost při výběru titulu a dne představení podle vlastního zájmu a časových možností.

Zakoupením bloku obsahujícího 8 kupónů vzniká možnost navštívit 8 libovolně vybraných představení (nevztahuje se na premiéry a zadaná představení) – stačí pouze vyměnit kupón za platnou vstupenku.

Kupónové předplatné si můžete zakoupit v průběhu celé sezóny v obchodním oddělení Východočeského divadla (podrobnější informace na 466 616 432 či obchod@vcd.cz).


KUPÓNOVÉ PŘEDPLATNÉ KP PO - NE 8 OBJEDNAT

Pravidla použití:
- kupónové předplatné lze využít na jakékoli představení souboru VČD v Městském divadle a na Malé scéně ve dvoře. Nevztahuje se na premiéry, zadaná představení, na představení na venkovních scénách a na představení hostujících souborů.
- každý kupón je nutné v předprodeji VČD nebo na internetových stránkách vyměnit za platnou vstupenku na vybrané představení, majitelé kupónového předplatného nemají totiž na rozdíl od předplatného klasického typu stálé místo v hledišti
- kupóny budou vyměňovány za vstupenky na každé představení pouze do vyčerpání kapacity sálu, doporučujeme tedy včasnou rezervaci (předprodej vstupenek začíná vždy první všední den v měsíci na měsíc následující)
- kupónové předplatné je přenosné, lze použít i několik kupónů na jedno představení
- kupóny po lhůtě platnosti není možné uplatnit
- zakoupené předplatné nelze vrátit ani vyměnitCena předplatného:
2 560 Kč (za osm kupónů na libovolné představení)