VÝCHODOČESKÉ DIVADLO PARDUBICE

MŮJ ÚČET

Pohádkové předplatné na sezónu 2024 / 2025


Východočeské divadlo pamatuje také na své nejmenší diváky, pro které připravuje Pohádkové předplatné. Vybrat si můžete ze dvou hracích dnů: pondělí od 17 hodin a neděle od 15 hodin.

Předplatné se prodává na jednu divadelní sezónu, první představení odehrajeme v listopadu 2024, poslední v květnu 2025. Konkrétní termíny jednotlivých představení zveřejňujeme nejpozději 1 měsíc před jejich odehráním v programu divadla na internetových stránkách. Předplatitelům je zasíláme poštou v divadelních zpravodajích nebo e-mailem.

Obnova předplatného bude probíhat od pondělí 13. května 2024. Stávajícím majitelům předplatného místa rezervujeme do pátku 20. září 2024.

Prodej volných míst bude zahájen v pondělí 23. září 2024.POHÁDKOVÉ PŘEDPLATNÉ Pn NEDĚLE 15.00 4 OBJEDNAT
Pp PONDĚLÍ 17:00 4 OBJEDNAT


B. Potterová - A. Kastnerová
PŘÍBĚHY KRÁLÍČKA PÉTI
Představení na motivy příběhů jedné z nejslavnějších světových autorek dětské literatury Beatrix Potterové. Králíček Péťa přijde na jedné ze svých výprav za mrkvičkou do zahrady pana McGregora o svůj milovaný modrý kabátek. Získá ho zpět? Pomůžou mu jeho kamarádi zvířátka, nebo dokonce samotná autorka Beatrix Potterová? Napínavé vyprávění je kombinací muzikálu, loutkového a černého divadla, to vše doplněno o nápadité animace.
Režie: J. Poplawski
Délka představení 45 min.
Pro děti 3+
Divadlo Radost, Brno


V. Špicnerová
JAK SI MÍŠA HLEDAL KAMARÁDA
Kde může malý medvídek hledat kamaráda? Cože, u kontejnerů? No ovšem! Právě tam se totiž objeví světem protřelý a dobrodružstvím i špínou čpící medvěd, který Míšu okouzlí a kdo ví, třeba se z nich stanou opravdoví kamarádi… Nabízíme vám příběh o tom, že každý potřebuje kamaráda a pro skutečné přátelství je třeba něco obětovat!
Režie: T. Dvořák
Délka představení 50 min.
Pro děti 3+
Divadlo Alfa, Plzeň


R. Čechura – J. Kraus
MAXIPES FÍK
Zábavné příběhy o malé Áje a pejskovi Fíkovi, který vyrostl do nečekaných rozměrů. Adaptace známého a mnoha generací milovaného večerníčku zavede diváky do domečku za lesem, ale i na cestu kolem světa!
Režie: J. Kraus
Délka představení 50 min.
Pro děti 4+
Divadlo rozmanitostí, Most


D. Pražáková
DOBRODRUŽSTVÍ HASTRMANA TATRMANA
Hastrman Tatrman bydlí v rybníčku na kraji lesa. Tam ho mají všichni rádi, nejvíce však víla Malvína. Jemu to ale nestačí. Chtěl by se stát vodnickým králem a bydlet v rybníku Svět. Vydá se tedy na cestu, která se změní v jedno velké dobrodružství.
Režie: D. Pražáková
Délka představení cca 65 min.
Pro děti 3+
Divadelní společnost Julie Jurištové, Praha
Cena předplatného:

600 až 700 Kč, pro školy 600 Kč