VÝCHODOČESKÉ DIVADLO PARDUBICE

MŮJ ÚČET

Výběrové předplatné zvýhodňující studenty VŠ a SŠ na sezónu 2020 / 2021


Vážení diváci,

v tuto chvíli stále probíhá obnovování a prodej sezónního předplatného 2020/2021 (P1, P2, VG, J, L, S, Z, K, M, N, R a V). Za normálních okolností jeho tituly odehrajeme v období od září do června následujícího roku. Teď jsou ale okolnosti výjimečné – nejprve musíme dohrát neodehraná představení z abonentních cyklů minulé sezóny 2019/2020 a teprve potom začneme odehrávat sezónu 2020/2021. Může se tedy stát, že nám některá představení z předplatitelských cyklů letošní sezóny zase přepadnou do sezóny příští. Je také možné, že budeme muset změnit některé avízované tituly. V těchto dnech je plánování tak trochu věštěním, ale věříme, že se brzy vše zase srovná a předplatné se opět vrátí do původních osvědčených kolejí.

Pokud máte jakékoli dotazy, rádi Vám je zodpovíme na telefonu 466 616 432/402 nebo
na e-mailu predplatne@vcd.cz.

Děkujeme za pochopení.
Exkluzivní skupina, při jejímž sestavování vybíráme z nejoblíbenějších inscenací našeho divadla. Obsahuje 3 tituly v Městském divadle a finančně zvýhodňuje studenty SŠ a VŠ, ale za mimořádně výhodnou cenu si ji mohou zakoupit i ostatní zájemci, například začínající předplatitelé, kteří chtějí vyzkoušet výhody předplatného a ještě si netroufají na klasických 8 titulů ročně. 

Hrací den je pohyblivý (pondělí - čtvrtek). 

Termíny jednotlivých představení zveřejňujeme nejpozději 1 měsíc před jejich odehráním v programu divadla na internetových stránkách. Předplatitelům je zasíláme poštou v divadelních zpravodajích nebo mailem.

VÝBĚROVÉ PŘEDPLATNÉ ZVÝHODŇUJÍCÍ STUDENTY VŠ A SŠ V PO - ČT 19.00 3 OBJEDNAT

BONUSEM pro studenty k výběrovému předplatnému je akce Poznejte Malou scénu ve dvoře, díky níž mohou abonenti (mají-li abonentku za studentskou cenu) navštívit jakékoliv představení našeho souboru a vybraná dovozová představení na Malé scéně ve dvoře a nově také v komorní scéně POEDIUM v divadelním klubu za mimořádnou cenu 100 Kč! Stačí jen v předprodeji předložit abonentku (maximálně uvolňujeme 20 akčních míst na jedno představení).

Jako poděkování za věrnost předplatitelům nově nabízíme možnost zaregistrovat se do věrnostního programu FANDA, díky kterému získáte celou řadu slev a výhod.


Cena jednotná:

450 Kč (studenti VŠ do 26 let)

750 Kč (ostatní)