VÝCHODOČESKÉ DIVADLO PARDUBICE

MŮJ ÚČET
tisková zpráva 28. prosinec 2014

Silvestrovské A je to v pytli! s vyhlášením Inscenace roku 2014

Oslavy příchodu nového roku můžete opět zahájit ve Východočeském divadle Pardubice! Letos pro vás divadlo připravilo bláznivou komedii A je to v pytli!, která vás na silvestrovskou notu určitě skvěle naladí. Zárukou pořádné porce zábavy jsou nejen výborný text o jedné nevydařené adopci, jeho autoři – mistři situační komedie Ray a Michael Cooneyovi, ale především i představitelé hlavních rolí nekonformních bratrů Ladislav Špiner, Petr Borovec a Josef Pejchal – baviči nejen na jevišti, ale i v soukromí.

K Silvestru v divadle již tradičně patří také vyhlášení výsledků divácké ankety o nejoblíbenější inscenaci roku, které ještě před odchodem za novoročními oslavami oznámí ředitel divadla Petr Dohnal. Diváci mohli hlasovat v průběhu roku buď vyplněním formuláře na webových stránkách divadla www.vcd.cz, nebo vhozením anketního lístku do uren ve foyer, lístky byly slosovatelné, výherce získá předplatné pro dvě osoby dle vlastního výběru.

Divácky nejpopulárnější herci Východočeského divadla pro rok 2014 budou zveřejněni v pátek 13. března na Divadelním bále, který se znovu uskuteční v prostorách Městského divadla.
Radek Smetanaodkaz ina inscenaci s fotografiemi v plné kvalitě
PR

Kontakt:

Radek Smetana
Public Relations manažer
smetana@vcd.cz
tel: 466 616 412
nebo 602 595 016


Fotografie v tiskové kvalitě:

Všechny fotografie ve fotogaleriích u jednotlivých inscenací i u tiskových zpráv lze stáhnout v tiskové kvalitě
(přes šipku vpravo dole u vybrané
fotografie).