VÝCHODOČESKÉ DIVADLO PARDUBICE

MŮJ ÚČET
tisková zpráva 11. prosinec 2014

Východočeské divadlo uvolnilo do prodeje zajímavá místa v předplatném!

Východočeské divadlo Pardubice již mnoho let patří k nejnavštěvovanějším českým divadlům, za což vděčí mimo jiné také svým věrným abonentům. Předplatné se jako rodinné stříbro často dědí a o místa v přízemní či na prvním balkóně je každoročně enormní zájem, který většinou převyšuje nabídku. Abonenti již také zaplňují druhý balkón, jenž ale není o nic horší. Slyšet je zde díky výborné akustice stejně jako v přízemí a muzikály podporuje nejmodernější zvuková technika, kterou je divadlo vybaveno. Představení jsou odsud vidět i ve větším celku, což je právě u oblíbených muzikálů s tanečními choreografiemi výhodou.

Těsně před Vánocemi přichází Východočeské divadlo s mimořádnou nabídkou zajímavých míst (i v přízemí), která se v předplatném po některých firmách uvolnila, a právě ta mohou být jen vaše či vašich známých. Pokud tedy rádi chodíte do divadla a občas nemůžete sehnat vstupenky, pořiďte si ROČNÍ PŘEDPLATNÉ, které je cenově výhodné, zaručuje pravidelnou návštěvu představení bez čekání na vstupenky v předprodeji a navíc obsahuje celou řadu dodatečných bonusů! Jestli abonmá do divadla již máte, pozvěte do divadla i své příbuzné či kamarády. Příjemné kulturní zážitky sbližují! Navíc předplatné může být i originálním vánočním dárkem!

Divadlo nabízí celou řadu různých typů abonentních cyklů – dopolední od 10.00 hodin především pro důchodce či zájemce, kteří nestíhají večerní představení, zvýhodněný seniorský od 18.00 hodin a klasický od 19.00 hodin, na který se pro zájemce starší 60 let také vztahuje seniorská sleva. Městská scéna otevírá i mimořádné skupiny jako například speciální předplatné se čtyřmi divácky nejoblíbenějšími tituly, zbrusu nové předplatné pro fajnšmekry pro náročnějšího diváka s třemi pražskými inscenacemi a jednou domácí či kupónové abonmá s možností volného výběru titulů. Abonentní skupiny má pardubické divadlo i v chrudimském Divadle Karla Pippicha a královéhradeckém Klicperově divadle.

Pardubický stánek Thálie již tradičně umožňuje klasickým a seniorským abonentům zakoupení permanentky buď na všechna představení Východočeského divadla včetně titulů uváděných na Malé scéně ve dvoře, nebo pouze na představení v Městském divadle. Jako bonus ke kompletnímu abonmá jeho majitel získá zdarma jeden výměnný kupón, který lze využít mimo jiné na představení na Malé scéně, ale má i mnoho dalších výhod.

Podrobnější informace o všech typech předplatného a využití výměnných kupónů získáte v obchodním oddělení VČD, na tel. č. 466 616 432/402 nebo v sekci PŘEDPLATNÉ na internetových stránkách divadla www.vcd.cz.
Radek Smetana

PR

Kontakt:

Radek Smetana
Public Relations manažer
smetana@vcd.cz
tel: 466 616 412
nebo 602 595 016


Fotografie v tiskové kvalitě:

Všechny fotografie ve fotogaleriích u jednotlivých inscenací i u tiskových zpráv lze stáhnout v tiskové kvalitě
(přes šipku vpravo dole u vybrané
fotografie).