VÝCHODOČESKÉ DIVADLO PARDUBICE

MŮJ ÚČET
tisková zpráva 7. prosinec 2015

Východočeské divadlo zve na předvánoční díl pořadu Bez nápovědy

Malá scéna se v rámci pořadu mění na příjemnou malou kavárnu, foto Jiří Sejkora
Na Malé scéně ve dvoře se ve středu 9. prosince uskuteční další díl nového zábavného diskusního pořadu Bez nápovědy, který připravuje a moderuje dramaturgyně GRAND Festivalu smíchu Jana Uherová. Její talk show je neformálním setkáním diváků se členy pardubického souboru, které nabízí nejen povídání a vzpomínání, ale i kulinářské zážitky. Zpestřením je i netypická stolová úprava Malé scény, která evokuje komorní kavárnu, v níž se můžete na chvíli zastavit a nad sklenkou něčeho dobrého si odpočinout od každodenního shonu.

„Tentokrát jsem k účasti v pořadu Bez nápovědy oslovila tři kolegyně, herečky Jindru Janouškovou, Ludmilu Mecerodovou a Romanu Chvalovou, jejichž podstatná část života je spjatá s naším divadlem. Mnoho diváků si určitě ještě dnes vzpomene na Romaninu nezapomenutelnou Julii, Lídinu Roxanu v Cyranovi z Bergeracu či Jindřinu Ofélii v Hamletovi. A také na desítky dalších krásných hereckých příležitostí, které tyto stálice pardubického souboru dostaly a pokaždé proměnily ve skvělý divadelní zážitek. Já osobně mám všechny tři ráda nejen proto, že se s nimi dobře pracuje, ale hlavně proto, že jsou to fajn kamarádky, je na ně spoleh a je s nimi legrace, což je pro náš nový pořad velmi důležité,“ říká Jana Uherová.

Prosincové Bez nápovědy bude jak jinak než vánoční, proto se diváci mohou těšit i na cukroví a jiné laskominy. „Každá z nás má nějaký originální recept s příběhem, nějaké tzv. „rodinné stříbro“, které vyzradí či ne, ale rozhodně ho dá ochutnat,“ slibuje Jana Uherová.
Radek Smetana

Zahajovací díl pořadu Bez nápovědy, foto Jiří Sejkora
Diváci během večera sami ochutnávají nabízené dobroty..., foto Jiří Sejkora
PR

Kontakt:

Radek Smetana
Public Relations manažer
smetana@vcd.cz
tel: 466 616 412
nebo 602 595 016


Fotografie v tiskové kvalitě:

Všechny fotografie ve fotogaleriích u jednotlivých inscenací i u tiskových zpráv lze stáhnout v tiskové kvalitě
(přes šipku vpravo dole u vybrané
fotografie).