..: Úvodní stránka   ..: Projekt sbližování   ..: Vstupenky   ..: Předplatné   ..: Najdete nás   ..: stránky VČD

 

PROJEKT SBLIŽOVÁNÍ


Petr Dohnal, ředitel VČD

Východočeské divadlo v rámci nezadržitelného a přirozeného sbližování měst Pardubice a Hradec Králové přichází s mimořádnou nabídkou pro obyvatele sousedního města. Již potřetí a opět v sále Klicperova divadla vytváří ABONENTNÍ SKUPINU, která královéhradeckým divákům nabídne nejpopulárnější inscenace pardubického divadla. Dlouhodobě vnímáme velký zájem jednotlivců i firem o naši produkci a tímto bychom jim chtěli vyjít vstříc a poskytnout abonentní komfort.

V žádném případě nechceme a ani nemůžeme konkurovat uměleckým projektům Klicperova divadla, které se tradičně věnuje jiné poetice divadelního jazyka, ale naopak naším repertoárem můžeme rozšířit řady obyvatel Hradce Králové, kteří fenomén divadla vnímají jako svou nepostradatelnou potřebu.

Díky profesionálnímu zázemí a tradici divácky vstřícného repertoáru nabídneme, oproti malým zájezdovým agenturám, silné emocionální zážitky z výrazných uměleckých výkonů našich tvůrčích týmů. Nejnavštěvovanější regionální divadlo v ČR ujišťuje, že nabídka titulů bude pestrá, zábavná a srozumitelná pro všechny diváky.

Tento projekt by měl být vstřícným krokem k vzájemnému propojování dvou sousedních měst a využívání jejich potenciálu, k vzájemnému kulturnímu obohacování, které by se mělo postupně rozšiřovat i do dalších oblastí činnosti našich obyvatel a ukázat sílu spolupráce dvou významných aglomerací.

Už samotný název pardubické scény dává jasně najevo, že Východočeské divadlo nepatří jen do Pardubického kraje…

Petr Dohnal, ředitel Východočeského divadla


 Copyright © 2000-2024, VČD Pardubice.  Všechna práva vyhrazena.
 Východočeské divadlo Pardubice, U Divadla 50, 531 62 Pardubice, tel: 466 616 411
 e-mail: vcd@vcd.cz  •  další kontakty  •  správce webu

 Obchodní oddělení, vstupenky, předplatné - tel. 466 616 432, večerní pokladna - 466 616 430, e-mail: obchod@vcd.cz

 
FERMANLOGIN