VÝCHODOČESKÉ DIVADLO PARDUBICE

VÝCHODOČESKÉ DIVADLO PARDUBICE

Ze zákulisí


Dramaturgyně festivalu Jana Uherová 28. března oslavila narozeniny (půlkulatiny divadla), za přítomné kolegy jí v Divadelním klubu květinu předával Pepa Pejchal.


Sekretářka ředitele Kamila Filipová se stala maminkou! 7. dubna v 0.48 přišel na svět Kryštof, kluk jako buk, 50 cm a 3,34 kg. Gratulujeme!
 


Před zahájením zkoušení Bláznových zápisků do dílen zavítal scénograf Pavol Andraško, aby vysvětlil, jak bude vypadat scéna na Jevištní zkušebně. Jeho výkladu pečlivě naslouchal vedoucí dekoračních dílen Alois Lisý.
 


Výtvarnice Eva Farkašová (uprostřed) se v krejčovně radila s vedoucí garderobiérkou Marií Divišovou a vedoucí krejčovny Janou Kosejkovou, které kostýmy do „Zápisků“ (nebo alespoň části) by se mohly použít z fundusu a které se budou muset šít.


Výstavu obrazů Petra Kmoška, kterou si můžete prohlédnout ještě do 26. května, instaloval ve foyer jevištní mistr a už zkušený „galerista“ Honza Vocásek.


Martina Sikorová se před každým hudebním představením rozezpívává, většinou to bývá na zkušebně, ale tentokrát před jedním z dubnových „Netopýrů“ se „zabydlela“ u piana ve foyer.

 

foto: archiv VČD, Divadelní zpravodaj 5/2010 Copyright © 2000-2021, VČD Pardubice.  Všechna práva vyhrazena.
 Východočeské divadlo Pardubice, U Divadla 50, 531 62 Pardubice, tel: 466 616 411
 e-mail: vcd@vcd.cz  •  další kontakty  •  správce webu

 Obchodní oddělení, vstupenky, předplatné - tel. 466 616 432, večerní pokladna - 466 616 430, e-mail: obchod@vcd.cz

 
FERMANLOGIN