VÝCHODOČESKÉ DIVADLO PARDUBICE

VÝCHODOČESKÉ DIVADLO PARDUBICE

inscenace POKUSNÍ KRÁLÍCI fotogalerie Pokusní králíci na Malé scéně ve dvoře v režii A. Petrželkové

Na Malou scénu se vrátili Pokusní králíci 

Absurdní komedie Pokusní králíci se po dvou letech od uvedení ve formě scénického čtení dočkala i podoby ucelené inscenace, kterou do komorního prostoru Malé scény opět nazkoušela režisérka Anna Petrželková. Ke spolupráci si přizvala stejné herce jako v roce 2011 – Josefa Pejchala, dnes již hostujícího Miloslava Tichého, Lídu Vláškovou a Ludmilu Mecerodovou. „Nováčkem v týmu“ je Pavel Novotný, jenž nastudoval roli indického ředitele banky namísto Jiřího Kalužného.

První diváci zhlédli stylizovanou a zajímavě scénograficky pojatou grotesku již 8. února při veřejné generální zkoušce a jejich reakce byly víc než potěšující. Následující pohled do zákulisí přijměte jako pozvánku na některou z repríz naší novinky na repertoáru…

Radek Smetana, Divadelní zpravodaj 3/2013


Před premiérou se ve foyer pravidelně konají tiskové konference. Před novináře tentokrát předstoupili režisérka Anna Petrželková a dramaturg Zdeněk Janál.


Míla Tichý, Pepa Pejchal a inspicientka Martina Mejzlíková v divadelní šatně soustředěně čekají na zahájení veřejné generálky.


Finální doladění make-upu a na výstup je už připravena i Lída Mecerodová.


Na co asi Lída Vlášková myslela před prvním vystoupením před diváky? Copyright © 2000-2024, VČD Pardubice.  Všechna práva vyhrazena.
 Východočeské divadlo Pardubice, U Divadla 50, 531 62 Pardubice, tel: 466 616 411
 e-mail: vcd@vcd.cz  •  další kontakty  •  správce webu

 Obchodní oddělení, vstupenky, předplatné - tel. 466 616 432, večerní pokladna - 466 616 430, e-mail: obchod@vcd.cz

 
FERMANLOGIN