VÝCHODOČESKÉ DIVADLO PARDUBICE

VÝCHODOČESKÉ DIVADLO PARDUBICE

stránky projektu PARDUBICE HRAJÍ (V) HRADCIHOLKY Z KALENDÁŘE
foto Josef Vostárek

Pardubice hrají opět (v) Hradci

Již podruhé otevíráme v hledišti Klicperova divadla speciální předplatitelskou skupinu, která královéhradeckým zájemcům nabídne nejpopulárnější inscenace pardubického divadla za zvýhodněnou cenu! Diváci se v letošní sezóně mohou těšit na laskavou i dojemnou komedii Holky z kalendáře s hostující Janou Paulovou v jedné z hlavních rolí, nové zpracování příběhu legendárního svůdce žen Dona Juana s nejoblíbenějším hercem VČD Ladislavem Špinerem a známou francouzskou komedii Blbec k večeři, ve které se v hlavních rolích výborně doplňují Martin Mejzlík a Alexandr Postler.

První představení tohoto mimořádného abonentního cyklu se uskuteční již v sobotu 2. listopadu v Klicperově divadle, kdy diváky jistě dobře pobaví Holky z kalendáře. Pokud máte známé či příbuzné v sousedním Hradci Králové, pozvěte je na pardubické divadlo…

Vstupenky na představení lze zakoupit i jednotlivě, ale abonmá zaručuje slevu více než 20%! Navíc je permanentka přenosná (majitel ji může darovat nebo půjčit) a zaručuje stálé místo v hledišti Klicperova divadla.

Předplatné získáte v předprodeji Východočeského divadla, kde vám bližší informace podá Ludmila Konvalinová (tel. 724 142 828, email: konvalinova@vcd.cz), nebo v Informačním centru v Hradci Králové na Gočárově třídě. Lze ho však také objednat on-line na adrese www.vcd.cz.

RaS, Divadelní zpravodaj 10/2013 Copyright © 2000-2024, VČD Pardubice.  Všechna práva vyhrazena.
 Východočeské divadlo Pardubice, U Divadla 50, 531 62 Pardubice, tel: 466 616 411
 e-mail: vcd@vcd.cz  •  další kontakty  •  správce webu

 Obchodní oddělení, vstupenky, předplatné - tel. 466 616 432, večerní pokladna - 466 616 430, e-mail: obchod@vcd.cz

 
FERMANLOGIN