VÝCHODOČESKÉ DIVADLO PARDUBICE

VÝCHODOČESKÉ DIVADLO PARDUBICE

 

foto archiv VČD

 

Osobnosti Pardubicka o Východočeském divadle

...tentokrát Mgr. Ondřej Heřman, předseda představenstva HC Moeller Pardubice a. s.

Co pro Vás znamená pardubické divadlo?
Pardubické divadlo navštěvuji velmi rád, jelikož na rozdíl od hokeje, kde jsem nervózní a prožívám velmi intenzivně každý zápas, divadlo mi přináší uklidňující a často také velmi estetický zážitek. Naše divadlo je krásně a vkusně zrekonstruováno a umožňuje veškerý divácký komfort. Velkou pochvalu si jistě zaslouží vedení divadla za skvělou dlouholetou spolupráci s obchodním centrem Grand nejen při GRAND Festivalu smíchu, ale i dalších společenských akcích. Na GRAND Festivalu smíchu se jako sponzor podílíme již od samého začátku a jsme velmi rádi, že se z malého festivalu stal jeden z největších, a to i z hlediska návštěvnosti.
V loňském roce také vznikla spolupráce s hokejovým klubem, kdy pro hráče a sponzory bylo na závěr sezóny připraveno představení Úžasná svatba, které sklidilo velký ohlas a také někteří z členů divadelního souboru jsou pravidelnými návštěvníky hokejových zápasů.

Navštěvujete divadlo pravidelně?
Ano, již více jak 10 let jsem držitelem premiérového předplatného a snažím se nevynechat žádné představení. Velice rád také navštěvuji divadelní představení pro děti se svou mladší dcerou.

Co Vás v poslední době na našem jevišti zaujalo?
Asi nejsilnější zážitek ve mně zanechalo představení Ondina a z těch novějších je to muzikál My Fair Lady, Krejčovský salón a Úžasná svatba.

Radek Smetana, Divadelní zpravodaj 3/2007 Copyright © 2000-2024, VČD Pardubice.  Všechna práva vyhrazena.
 Východočeské divadlo Pardubice, U Divadla 50, 531 62 Pardubice, tel: 466 616 411
 e-mail: vcd@vcd.cz  •  další kontakty  •  správce webu

 Obchodní oddělení, vstupenky, předplatné - tel. 466 616 432, večerní pokladna - 466 616 430, e-mail: obchod@vcd.cz

 
FERMANLOGIN