VÝCHODOČESKÉ DIVADLO PARDUBICE

VÝCHODOČESKÉ DIVADLO PARDUBICE

 

foto archiv VČD

Osobnosti Pardubicka o Východočeském divadle

...tentokrát Jiří Petr, člen Akademie populární hudby a majitel knihkupectví Musicshop v Pasáži sv. Jána, ve kterém se prodávají CD našich muzikálů, knihy i kalendáře VČD

Co pro vás znamená pardubické divadlo?
Moje první návštěvy pardubického divadla sahají až do konce padesátých let díky mé mamince, která divadlo milovala. Z té doby si pamatuji například herečky Janu Štěpánkovou, Annu Ferencovou, herce Petra Haničince a další. Naše pardubické divadlo je velká dominantní stavba a jako pardubického patriota mě těší, že VČD patří mezi nejlepší divadla v naší republice, zkrátka neodmyslitelná součást Pardubic.

Navštěvujete divadlo pravidelně?
Jsem dlouholetý předplatitel abonentních vstupenek a jsem velmi rád, že i moje dcera s rodinou navštěvují premiérová přestavení. Vždy se těším na další setkání s herci, zpěváky a dalšími osobnostmi. Ve svém obchodě rád prezentuji VČD formou prodeje vstupenek, CD a v současné době i kalendářů na rok 2009.

Co vás v poslední době na našem jevišti zaujalo?
Určitě jsem se výborně pobavil při komedii Muž sedmi sester nebo mám nezapomenutelný zážitek z My Fair Lady s vynikajícími pěveckými výkony divadelního souboru.
Rád bych z celého srdce popřál našemu pardubickému divadlu stále mnoho spokojených návštěvníků, plné hlediště a do roku 2009 radost a úsměv!

Radek Smetana, Divadelní zpravodaj 12/2008 Copyright © 2000-2024, VČD Pardubice.  Všechna práva vyhrazena.
 Východočeské divadlo Pardubice, U Divadla 50, 531 62 Pardubice, tel: 466 616 411
 e-mail: vcd@vcd.cz  •  další kontakty  •  správce webu

 Obchodní oddělení, vstupenky, předplatné - tel. 466 616 432, večerní pokladna - 466 616 430, e-mail: obchod@vcd.cz

 
FERMANLOGIN