VÝCHODOČESKÉ DIVADLO PARDUBICE

VÝCHODOČESKÉ DIVADLO PARDUBICE

Nezapomeňte na předplatné na sezónu TEMPERAMENTY

Východočeské divadlo od poloviny května prodává abonentní vstupenky na novou divadelní sezónu 2010/2011 – první tematickou sezónu VČD nazvanou TEMPERAMENTY aneb Všichni naši báječní blízcí. Jedná se o premiérové předplatné P1 a P2, předplatné na veřejné generálky VG a juniorské abonentky J, L, S, Z, K, M, N, R.

O předplatné, které majitelům přináší jisté výhody a slevy, je k naší radosti opět velký zájem, proto stávajícím abonentům připomínáme, aby si svá místa včas obnovili, nejpozději však do pátku 18. června 2010, po tomto termínu budou neobnovené abonentky prodávány novým zájemcům! Juniorským abonentům místa rezervujeme do pátku 10. září.

VČD kromě klasického předplatného připravilo i oblíbené Kupónové předplatné, obsahující osm kupónů na osm libovolně vybraných představení, a Pohádkové předplatné, které vašim dětem nabídne čtyři pohádky – klasickou pohádku s písničkami O Honzovi a zakleté princezně brněnského Loutkového divadla Radost, divadelní zpracování legendární pohádky Mrazík brněnského Divadla Polárka, výpravný pohádkový muzikál Velké trampoty Kašpárka a Kalupínky Divadelní společnosti Julie Jurištové a pohádku královéhradeckého Draku Doremifa Sůl nad zlato.

Více informací o výhodnosti všech typů předplatného se dozvíte v předprodeji VČD, z katalogu předplatného nebo na našich internetových stránkách.

Radek Smetana, Divadelní zpravodaj 6/2010 Copyright © 2000-2021, VČD Pardubice.  Všechna práva vyhrazena.
 Východočeské divadlo Pardubice, U Divadla 50, 531 62 Pardubice, tel: 466 616 411
 e-mail: vcd@vcd.cz  •  další kontakty  •  správce webu

 Obchodní oddělení, vstupenky, předplatné - tel. 466 616 432, večerní pokladna - 466 616 430, e-mail: obchod@vcd.cz

 
FERMANLOGIN