VÝCHODOČESKÉ DIVADLO PARDUBICE

VÝCHODOČESKÉ DIVADLO PARDUBICE

DO DIVADLA ZADNÍM VCHODEM inscenace MEFISTO


M. Mejzlík a L. Špiner v Mefistovi, foto L. Formánek

Derniéra Mefista s novou soutěží
Do divadla zadním vchodem

Zajímá vás, jestli divadelní šatny voní po šminkách? Chcete vědět, co je to „oprašovačka“, štych nebo ferman? Rádi byste viděli, jak vypadá představení „zezadu“? Nabízíme vám jedinečnou příležitost vklouznout za oponu dřív, než se otevře, a nahlédnout do magického světa divadelního zákulisí.

Každý měsíc vybereme jedno konkrétní představení, k jehož vstupenkám vám jako bonus nabídneme možnost stát se na chvíli garderobiérkou, vlásenkářem či osvětlovačem, vyzkoušet si divadelní kostým nebo se vyfotit se svým oblíbeným hercem. Stačí jen vyplnit a odevzdat soutěžní lístek, který dostanete v předprodeji VČD ke každé jednotlivě zakoupené vstupence na vybrané akční představení. A pak už jen můžete doufat, že to budete právě vy, na koho se usměje štěstí a bude vylosován.

První představení, u něhož vám nákup vstupenek okořeníme tímto zajímavým bonusem, bude derniéra MEFISTA, která se uskuteční v sobotu 27. října 2012 od 18.00 hodin. Tentokrát bude cenou pro výherce účast na přípravě vybraného představení po boku našich osvětlovačů.

Nenechte si ujít nejen šanci zjistit, jak se vytvářejí barevné nálady, dozvědět se, co je inteligentní reflektor, podívat se na jeviště z lávky nebo si dokonce zkusit štychem „povodit“ herce, ale i poslední možnost zhlédnout mimořádné představení s vynikajícími hereckými výkony – Ladislav Špiner získal za ztvárnění role Hendrika Höfgena Cenu za nejlepší mužský herecký výkon přehlídky České divadlo 2011 a nominaci na Cenu Thálie 2011. O kvalitách inscenace v režii hostujícího Petra Kracika svědčí i Cena novinářů za rok 2011!

Soutěžní vstupenky začneme prodávat v pondělí 1. října. Pokud už vstupenky na derniéru Mefista máte zakoupené, můžete se i přesto losování zúčastnit. Zastavte se s nimi v předprodeji a soutěžní lístek dostanete dodatečně. Losování proběhne druhý den po konání představení Mefista a výherce bude kontaktován obchodním oddělením divadla. Přejeme hodně štěstí!

Lenka Moravcová, Radek Smetana, Divadelní zpravodaj 10/2012 Copyright © 2000-2022, VČD Pardubice.  Všechna práva vyhrazena.
 Východočeské divadlo Pardubice, U Divadla 50, 531 62 Pardubice, tel: 466 616 411
 e-mail: vcd@vcd.cz  •  další kontakty  •  správce webu

 Obchodní oddělení, vstupenky, předplatné - tel. 466 616 432, večerní pokladna - 466 616 430, e-mail: obchod@vcd.cz

 
FERMANLOGIN