Vás baví na scénách
VÝCHODOČESKÉHO DIVADLA

F**k & Country Tour – Koncert skupiny Xindl X

Xindl opět dokazuje, že F++k není sprosté slovo. Tentokrát i s celou kapelou. Xindl X se po 3 letech koncertování v rámci akustického turné vrací tam kde začínal – do role folkového písničkáře. V rámci F++k a Country Tour se na podium vedle něj postaví všichni kolegové, se kterými hraje více jak rok. Dalibor Cidlinský jr., Jan Cidlinský, David Landštof a Josef Štěpánek představí Xindlovy písně v nové akustické podobě.

Podzimní tour probíhá po celé ČR a návštěvníci koncertu se dočkají dvouhodinového hraní a dojde jak na nové písně z připravovaného alba, tak na známé hity, nicméně zahrané tak, jak je lidé neznají!

Xindl X k tomu říká: „Všichni z kapely máme folkové, countryové či bluegrassové kořeny, takže se těšíme, jak naši oblíbenou dřevní muziku spojíme s moderním popovým písničkářstvím. Každý z kluků hraje na několik nástrojů, což chceme využít a během akustických koncertů jich vystřídáme co nejvíc. Tak můžete očekávat hodně pestrý a rozmanitý hudební zážitek. Věřím, že kamarádům z osady dokážeme, že co se hraje v rádiu, se dá hrát i u táboráku. A ostatní přesvědčíme, že f++k není sprosté slovo.“


 
program - představení agentury Kometa  O agentuře Kometa

Vstupenky zakoupíte v předprodeji VČD, U Divadla 50, 531 62 Pardubice
tel: 466 616 432, email: obchod@vcd.cz Copyright © 2000-2021, VČD Pardubice.  Všechna práva vyhrazena.
 Východočeské divadlo Pardubice, U Divadla 50, 531 62 Pardubice, tel: 466 616 411
 e-mail: vcd@vcd.cz  •  další kontakty  •  správce webu

 Obchodní oddělení, vstupenky, předplatné - tel. 466 616 432, večerní pokladna - 466 616 430, e-mail: obchod@vcd.cz

 
FERMANLOGIN