VÝCHODOČESKÉ DIVADLO PARDUBICE

VÝCHODOČESKÉ DIVADLO PARDUBICE

Muž sedmi sester  Urvi to!

 

Muž sedmi sester a Urvi to! již naposledy

V březnu se bohužel budeme muset rozloučit s dalšími inscenacemi, které uvolní místo na repertoáru nově vznikajícím hrám.

21. března se uskuteční poslední repríza komedie ze zákulisí obchodu s uměním Urvi to! v režii Jiřího Seydlera, který o ní říká: „Inscenace ukazuje, co je člověk schopen udělat pro peníze. Můžete tušit či předpokládat, že je toho hodně, ale Urvi to! vaše očekávání ještě překoná. Sice se hraje o vážném tématu, ale stále jde především o komedii, i když trochu razantní.“ V hlavních rolích hrají Petra Janečková a Martin Mňahončák a jen malé upozornění na závěr – inscenace není vhodná pro děti!

A hned 22. března můžete navštívit pardubickou derniéru erotické grotesky ze současnosti Muž sedmi sester, kterou na motivy skandální Havlíčkovy prvotiny napsali Martin Glaser a Olga Šubrtová, Martin Glaser u nás pak „Muže“ i režíroval. Hlavní hrdina komedie Emil Škvor v podání Martina Mňahončáka se za vydatné pomoci svých kamarádů pouští do grandiózního plánu, největšího žertu svého života – během jediného týdne hodlá svést sedm sester Kostkových. Každý den jednu!

Přijďte se rozloučit s komediemi, které bezesporu vyčnívaly z repertoáru našeho divadla…

Radek Smetana, Divadelní zpravodaj 3/2009

  Copyright © 2000-2021, VČD Pardubice.  Všechna práva vyhrazena.
 Východočeské divadlo Pardubice, U Divadla 50, 531 62 Pardubice, tel: 466 616 411
 e-mail: vcd@vcd.cz  •  další kontakty  •  správce webu

 Obchodní oddělení, vstupenky, předplatné - tel. 466 616 432, večerní pokladna - 466 616 430, e-mail: obchod@vcd.cz

 
FERMANLOGIN