VÝCHODOČESKÉ DIVADLO PARDUBICE

VÝCHODOČESKÉ DIVADLO PARDUBICE

stránky projektu PARDUBICE HRAJÍ (V) HRADCI  OBJEDNÁVKA PŘEDPLATNÉHO

Pardubice hrají (v) Hradci

Východočeské divadlo pravidelně hraje na zájezdech, mezi nimi se samozřejmě objevuje i hostování v sousedním Hradci Králové, kde se setkáváme, respektive nejen zde, s vřelým diváckým ohlasem. Řada královéhradeckých diváků do Pardubic i dojíždí. Proto jsme se v rámci přirozeného sbližování našich měst rozhodli vytvořit novou abonentní skupinu, která v sále Filharmonie Hradec Králové nabídne tři nejpopulárnější inscenace pardubického divadla – strhující drama Amadeus (20. ledna 2012), jeden z nejlepších muzikálů 20. století My Fair Lady (7. března 2012) a originální interaktivní komedii Bláznivé nůžky (18. dubna 2012).

Náš nový projekt přibližuje ředitel Východočeského divadla Petr Dohnal: „Vytvoření mimořádné abonentní skupiny v Hradci Králové by mělo být vstřícným krokem k vzájemnému propojování dvou sousedních měst a využívání jejich potenciálu, k vzájemnému kulturnímu obohacování, které by se mělo postupně rozšiřovat i do dalších oblastí činnosti našich obyvatel a které by ukázalo sílu spolupráce dvou významných aglomerací. V žádném případě nechceme a ani nemůžeme konkurovat uměleckým projektům Klicperova divadla, které se tradičně věnuje jiné poetice divadelního jazyka, ale naopak naším repertoárem můžeme rozšířit řady obyvatel Hradce Králové, kteří fenomén divadla vnímají jako svou nepostradatelnou potřebu.“

Vstupenky na tato představení lze zakoupit i jednotlivě, ale abonmá zaručuje více než 20% slevu! Navíc permanentka je přenosná (můžete ji darovat nebo půjčit) a zaručuje stálé místo v hledišti sálu královéhradecké filharmonie.

Předplatné je v prodeji v Informačním centru Hradec Králové na Gočárově třídě, v předprodeji Východočeského divadla a ve večerní pokladně Filharmonie Hradec Králové, lze ho objednat také on-line na adrese www.vcd.cz/hradec.

Královéhradečtí sousedé, už nebudete muset jezdit za námi, my přijedeme k vám!

Radek Smetana, Divadelní zpravodaj 11/2011 Copyright © 2000-2021, VČD Pardubice.  Všechna práva vyhrazena.
 Východočeské divadlo Pardubice, U Divadla 50, 531 62 Pardubice, tel: 466 616 411
 e-mail: vcd@vcd.cz  •  další kontakty  •  správce webu

 Obchodní oddělení, vstupenky, předplatné - tel. 466 616 432, večerní pokladna - 466 616 430, e-mail: obchod@vcd.cz

 
FERMANLOGIN