VÝCHODOČESKÉ DIVADLO PARDUBICE

VÝCHODOČESKÉ DIVADLO PARDUBICE

výhody předplatného plán hlediště program divadla dle předplat. skupin druhy předplatného

ONLINE OBJEDNÁVKA PŘEDPLATNÉHO

KLASICKÉ PŘEDPLATNÉ NA ROK 2013

Klasické předplatné se prodává na období od ledna do prosince každého roku. Nekopíruje tedy divadelní sezónu.

Předprodej na rok 2014 bude teprve zahájen.

Informace

V roce 2013 obsahuje klasické předplatné osm titulů v Městském divadle a jedno komorní představení v prostoru Malé scény ve dvoře. Seniorské předplatné obsahuje sedm titulů v Městském divadle a jedno představení v Malé scéně ve dvoře. Kvůli omezené kapacitě Malé scény ve dvoře budou jednotlivé abonentní cykly rozděleny do několika skupin (např. A1, A2 atd.) a termín představení pro jednotlivé skupiny bude i na Malé scéně ve dvoře pevně stanoven v hracím plánu. Na rok 2013 je také možné zakoupit si předplatné pouze na tituly v Městském divadle, tj. bez Malé scény ve dvoře.


Slovo divadelního ředitele

Vážení diváci,

opět vám nabízíme možnost strávit příjemné chvíle příštího roku v prostorách Východočeského divadla, které svou jedinečností nemá v širokém okolí konkurenci. Žádné médium nedokáže být tak živé a bezprostřední jako divadelní představení. Vím, že vám, našim věrným divákům, toto není třeba vysvětlovat, ale i my si tuto skutečnost musíme stále připomínat, abychom neustrnuli a hledali témata, která jsou pořád platná a inspirující pro náš současný život.

V minulých letech jsme přinesli několik inscenací z vlastní autorské a dramaturgické tvorby a byla to pro nás velmi významná divadelní zkušenost. Nyní se vracíme k velkým ověřeným titulům, jejichž zpracování není ale o nic jednodušší či méně riskantní než realizace vlastních textů. To ovšem neznamená, že nebudeme i nadále vyhledávat novinky a občas nabízet vlastní tvorbu. Cítíme však, že v současné době je potřeba našim divákům alespoň divadlem nabídnout určitý klid a jistotu.

Věřím, že nejen tituly, ale i jména tvůrčích týmů budou pro vás lákadlem a jistou zárukou kvality, která je pro nás vždy na prvním místě. Velké dramatické příběhy, bláznivá komedie, vyloženě dámská jízda, klasická divadelní detektivka, laskavý i tajuplný příběh na Malé scéně ve dvoře a také romantický muzikál, jehož písně už téměř zlidověly – to je naše pohodová nabídka roku 2013.

Těším se na setkávání s vámi nejen v Městském divadle, ale i na Malé scéně ve dvoře

Petr Dohnal, ředitel VČD


Prodej předplatného, informace, kontakt

VČD – Obchodní oddělení (předprodej)
U Divadla 50, 531 62 Pardubice
telefon: 466 616 432, obchod@vcd.cz, kralova@vcd.cz

po-čt: 10-18 hod, pá: 10-15.30 hod Copyright © 2000-2022, VČD Pardubice.  Všechna práva vyhrazena.
 Východočeské divadlo Pardubice, U Divadla 50, 531 62 Pardubice, tel: 466 616 411
 e-mail: vcd@vcd.cz  •  další kontakty  •  správce webu

 Obchodní oddělení, vstupenky, předplatné - tel. 466 616 432, večerní pokladna - 466 616 430, e-mail: obchod@vcd.cz

 
FERMANLOGIN