VÝCHODOČESKÉ DIVADLO PARDUBICE

VÝCHODOČESKÉ DIVADLO PARDUBICE

KLASICKÉ PŘEDPLATNÉ  výhody předplatného  program divadla dle skupin

ONLINE OBJEDNÁVKA PŘEDPLATNÉHO

Předplatné na rok 2012

Pokud ještě nemáte předplatné do Východočeského divadla a chcete zhlédnout všechny naše inscenace bez čekání na vstupenky ve frontě v předprodeji a s výraznou slevou, využijte ABONMÁ NA ROK 2012, které opět nabízí celou řadu výhod!

Pokud již jste předplatitelem divadla, za což děkujeme, nezapomeňte si předplatné obnovit, vaše oblíbená místa v hledišti divadla budou rezervována do pátku 9. prosince 2011, po tomto termínu budeme neobnovené permanentky prodávat novým zájemcům.

PŘECHOD NA STRÁNKU KLASICKÉHO PŘEDPLATNÉHO

Prodej abonentních vstupenek na rok 2012 zahájíme v pondělí 7. listopadu 2011, jedná se o Klasické předplatné (skupiny A, B, C, E, F a H) a Seniorské předplatné (skupiny T, U a X).

Po loňských kladných ohlasech diváků na možnost zakoupení permanentky buď na všechna představení Východočeského divadla včetně titulů uváděných na Malé scéně ve dvoře, nebo pouze na představení v Městském divadle, toto dělení zachováme i v roce 2012. V případě zakoupení kompletního předplatného na všechna představení obdrží předplatitel opět dvě samostatné abonentky – jednu do Městského divadla a jednu na Malou scénu ve dvoře. Termíny představení na Malé scéně budou pevně stanoveny stejně jako v Městském divadle, avšak vzhledem k omezené kapacitě sálu budou skupiny rozděleny do menších podskupin (např. abo. sk. H na H1 a pa podobně).

Výměnný kupón bude v roce 2012 obsahovat opět pouze kompletní Klasická abonentka za plnou cenu. Tento kupón je jakýmsi bonusem k předplatnému, využít jej můžete např. na zářijový Francouzský dostihový den do lóže VČD, na představení VČD konaná na Malé scéně ve dvoře či na zvláštní akce vyhlášené divadlem. Dále můžete kupón použít při nákupu jedné vstupenky, kdy výměnou za kupón získáte druhou zdarma. Kupóny jsou přenosné a jsou vyměňovány za vstupenky na představení vždy pouze do vyčerpání kapacity sálu.

Radek Smetana, Divadelní zpravodaj 11/2011 Copyright © 2000-2021, VČD Pardubice.  Všechna práva vyhrazena.
 Východočeské divadlo Pardubice, U Divadla 50, 531 62 Pardubice, tel: 466 616 411
 e-mail: vcd@vcd.cz  •  další kontakty  •  správce webu

 Obchodní oddělení, vstupenky, předplatné - tel. 466 616 432, večerní pokladna - 466 616 430, e-mail: obchod@vcd.cz

 
FERMANLOGIN