VÝCHODOČESKÉ DIVADLO PARDUBICE

VÝCHODOČESKÉ DIVADLO PARDUBICE

Láska je všechno, co potřebuješ Jak venkovští hoši k bigbeatu přišli Ke kořenům

Zlatá éra… Janis Joplin a The Doors


Fantom


Bondy Boys

Mariola

Malou scénu ovládne bigbeat

Agentura Pardubický bigbeat včera a dnes ve spolupráci s Východočeským divadlem zahajuje na Malé scéně ve dvoře zcela nový cyklus hudebně zábavných pořadů o vývoji, ale i současnosti muziky, která změnila svět. Diváky čeká návrat do počátků bigbeatu v příbězích a osudech hudebních skupin i jednotlivců, kteří byli u toho, doprovázený písněmi Beatles, Rolling Stones, Boba Dylana, Janis Joplin a dalších legend. Nebudou chybět ani vzpomínky na nejlepší světové, československé, ale hlavně pardubické bigbeatové skupiny doplněné promítáním dobových fotografií a filmových sekvencí.

Prvním večerem s názvem LÁSKA JE VŠECHNO, CO POTŘEBUJEŠ, který se uskuteční ve čtvrtek 21. února 2013, provede diváky v roli pamětníka Josef Vrána, který připomene pardubickou hudební scénu 60. let 20. století, zvláště skupiny Mariola, Bondy Boys a Fantom.

Písně Beatles a dalších slavných kapel zahraje a zazpívá skupina Jet Beat, která vznikla v Pardubicích již v roce 1993. Od té doby sice prošla mnoha personálními změnami, ale základ repertoáru zůstává stále ve stejném stylu. Kapela vystupuje v klubech, na plesech, na firemních akcích a nabízí známé i méně známé skladby kapel 60. a 70. let, jako jsou Beatles, Rolling Stones, Kinks, Who, CCR a další. Více na www.jetbeat.cz.

JaK + RaS, Divadelní zpravodaj 2/2013 Copyright © 2000-2021, VČD Pardubice.  Všechna práva vyhrazena.
 Východočeské divadlo Pardubice, U Divadla 50, 531 62 Pardubice, tel: 466 616 411
 e-mail: vcd@vcd.cz  •  další kontakty  •  správce webu

 Obchodní oddělení, vstupenky, předplatné - tel. 466 616 432, večerní pokladna - 466 616 430, e-mail: obchod@vcd.cz

 
FERMANLOGIN